Chystají se Days of Play 2021 | Novinky

Chystají se Days of Play 2021

Za účast v globální soutěži můžete získat tematické ceny a také čekejte různé slevy.

Sony prostřednictvím PlayStation Blogu oznámila další ročník oslavy hraní Days of Play. Ve třech fázích se budete moci společně s ostatními hráči zapojit do plnění globálních cílů, odehrát dostatečný počet her, nebo získat předepsané množství trofejí. Odměnou vám budou speciální PS4 témata nebo avatary pro vaše PSN účty. Pro zapojení do akce je třeba, mimo vlastnictví PS4 nebo PS5, jediné a to přihlášení na speciální PSN stránce. První akce začne 18. května a potrvá týden, následně druhá 25. května a třetí 1. června. Pokud se povede splnit všechny cíle, mohou se všichni účasníci těšit ještě na speciální dárek v podobě dynamického schématu.

Zdroj: oficiální web distributora

Mimo společné soutěže se můžete těšit také na speciální slevy PS4 a PS5 her a také na víkend multiplayerového hraní zdarma, kdy i ti, kteří si neplatí PS Plus budou moci vyzkoušet multiplayer u svých her. Pokud se tedy chcete zúčastnit, jen do toho.

PlayStation Player Celebration | Days of Play

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.