Bude se nový God of War skutečně jmenovat Ragnarok? | Novinky

Bude se nový God of War skutečně jmenovat Ragnarok?

Sony trochu potrolila všechny hráče, nebo se sami spletli při tvorbě prezentace.

Sony měla nedávno prezentaci pro své investory, kde také informovala o tom, proč čekají od PlayStation 5 velké věci. Došlo také na shrnutí her, které již vyšly nebo jsou v přípravě a mezi ostatními tituly se objevilo také logo God of War s podtitulem Ragnarok. Jelikož do této doby Sony mluvila o "pokračování God of War" nebo o "další God of War hře", zdálo se, že by to mohlo být potvrzení podtitulu druhého dílu. Nakonec se ale ukázalo, že to tak není a že jen někdo, buď schválně, nebo zřejmě spíše omylem, vložil do prezentace fanouškovské logo nalezené skrze obrázky Google. Na druhou stranu je ale divné, že by si onen tvůrce neuvědomil, že název hry je jiný, než obrázek. Takže co když na tom přeci jen něco bude?

Zdroj: Prezentace Sony pro investory
Stáhli jsme informaci o tom, že God of War: Ragnarok bude oficiální název nového hry pro PS5 protože evidentně Sony v oficiální prezentaci pro investory použila na googlu nalezené fanouškovské logo pro vlastní hru - Gematsu.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
27.05.2021, 15:36:43

Na druhou stranu mi nedává smysl, že by společnost jako Sony dávala na svoji prezentaci nějaké fanouškovské logo své vlajkové lodi, kterou ještě nestihla odhalit. Tak buďto se ta hra opravdu bude jmenovat Ragnarok a potom to v tichosti a trollím způsobem odkryli a nebo byli tak neuvěřitelně laxní, že to přehlédli? Tomu se mi věřit nechce...takovou prezentaci si přece projdou desítky lidí, centruje se každý obrázek, ladí se všechno na milimetry a nevšimli by si že tam je nesmysl u v podstatě jednoho z největších klenotů jaké Sony má? divný...podle mě to udělali schválně a název hry tím de facto potvrdili...

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.