Bude nová hra od Naughty Dog ze středověkého prostředí? | Spekulace

Bude nová hra od Naughty Dog ze středověkého prostředí?

Spekulace naznačují, že by se další hra od úspěšného studia mohla vydat po stopách AC: Valhalla.

Vývojářské studio Naughty Dog se rozhodně řadí mezi aktuální světovou špičku. A jak jsme si již na Nový rok zaspekulovali v našich predikcích, letos očekáváme oznámení nového projektu s vydáním v roce následujícím. Ještě ani neskončil leden a už tu máme zajímavé spekulace o tom, co se možná v útrobách Naughty Dog chystá.

Mottem sérií Uncharted i The Last of Us je přenesení filmového stylu a podání do herního světa. Po velkolepém zakončení The Last of Us 2 z loňského roku by už každého zajímalo, kam budou další kroky studia Naughty Dog směřovat. Půjde o nějakou novou značku?

Artwork zveřejněný na serveru Art Station

Malinkou ochutnávku své práce a uměleckého artworku sdílel jeden ze zaměstnanců – konkrétně Hyoung Nam, Senior Concept Artist. Na něm je vidět žena, která je zasazená do zajímavého středověkého prostředí. To prozatím nebylo doménou a známým stylem z žádné hry od těchto vývojářů, stejně tak dračí příšera vedle ní. Obrázek je již starší a spekulace vesele kolují internetem, nicméně nyní je lehce vyvrátil a uvedl na pravou míru samotný Hyoung. Ten totiž doplnil popisek na serveru Art Station o vyjádření, že šlo jen o jeho výtvor inspirovaný právě přímo loňským Assassin’s Creed Valhalla. Tudíž patrně skutečně nemá s novým projektem Naughty Dog nic společného a musíme čekat dál.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.