Březnový obsah pro Hitman 3 přinese opět spoustu aktivit | Videa

Březnový obsah pro Hitman 3 přinese opět spoustu aktivit

IO Interactive se o hru dále vzorově stará a přidává nový obsah.

Únor a jeho nášup nového obsahu pro Hitman III je za námi a další měsíc plný novinek před námi. Aspoň to tak vypadá podle prezentace IO Interactive, kteří představují, co nového přidají. Zásadní položkoou nového měsíce bude Berlin Egg Hunt, tedy hledání vajíček v berlínské mapě. Hledání vajíček u příležitosti Velikonoc je ve spoustě zemí klasická tradice a i když u nás se nijak neudržuje, asi všichni ví, o co jde. Pokud se vám v hledání vajec povede dobře, budete si moci otevřít nový obleček. Na druhou stranu tato aktivita bude zpřístupněna až na konci měsíce, přesně 30. března a bude dostupná dva týdny. Ve stejný den navíc do hry dorazí další velký update.

Další obsah se týká exkluzivně majitelů Deluxe verze a nabídne nové cíle v původních mapách a také nové výzvy. To budou třeba tematické cíle pro Easy Allies a Eurogamer na mapách Chongqing respektive Mendoza. Za plnění všech cílů vás samozřejmě čekají různé obleky, zbraně a doplňky hlavního hrdiny. Pokud je tedy pro vás Hitman III stále vynikající hrou, tak se máte na co těšit. Vše najdete v přehledné infografice, nebo na níže přiloženém oficiálním videu.

Hitman 3 - March Roadmap | PS5, PS4, PS VR

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.