Bethesda produkuje novou hru s Indiana Jonesem | Novinky

Bethesda produkuje novou hru s Indiana Jonesem

Vzrušující novinku trochu kazí to, že nevíme, zda dorazí na PlayStation.

Bethesda na svém Twitteru informovala o novém projektu, na kterém pracuje studio Machine Games, tvůrce například skvělých Wolfensteinů. Projekt je sice teprve v počátcích, ale bude to nová hra na motivy Indiana Jonese, kterou bude exkluzivně produkovat sám Todd Howard ve spolupráci s Lucasfilm Games. Mělo by se jednat o zcela nový příběh a teaser v rámci Tweetu pouze ukazuje klasické kulisy společně se známým hudebním podkresem.

Jediné, co to trochu kazí, je nedávné odkoupení celé Bethesdy Microsoftem. Kvůli tomu by se mohlo stát, že hra bude exkluzivně na Xbox a (nebo) PC a my, majitelé PlayStationů, ostrouháme. Prozatím je brzy dělat nějaké soudy, nicméně zcela klidni být nemůžeme. Doufejme ale v tom nejlepší a pokud by to byla akční adventura, třeba ve stylu skvělého Uncharted, rozhodně se nebudeme zlobit.

Nová hra Indiana Jones s originálním příběhem je v přípravě naším studiem MachineGames a bude exkluzivně produkována Toddem Howardem ve spolupráci s LucasfilmGames. Bude chvíli trvat, než budeme moci něco ukázat, ale jsme natěšeni sdílet s vámi dnešní novinky!

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.