Battlefield 2042 se odhaluje akčním trailerem | Videa

Battlefield 2042 se odhaluje akčním trailerem

V rámci včerejšího odhalení jsme dostali řadu náznaků toho, co můžeme čekat.

Battlefield 2042 byl konečně oficiálně odhalen a dočkali jsme se hodně akčního a bláznivého traileru. Dozvěděli jsme se, že hra nebude mít singleplayer, bude zaměřena ryze na multiplayer a také nedostane ani v současnosti populární Battle Royale mod (zřejmě se nechce pouštět do boje se stále oblíbeným Warzone). Ono je to asi jedno, protože single player byl spíše horší a málokdo si na něj nějak zvlášť vzpomene. Specialitou hry by mělo být dynamické počasí a částečně zničitelné prostředí. Mapy, jak vidíme na obrázcích, jsou hodně různorodé, vložené do různé krajiny a některé hodně využívají vertikální strukturu.

Na PlayStation 5 se můžeme těšit na 128 hráčů na jedné mapě, PlayStation 4 zůstane na polovičce a také obdrží menší mapy. PS4 verze bude také o deset eur levnější a pokud budete chtít upgrade na PS5 verzi, musíte si minimálně koupit edici gold. Hra vyjde 15. října 2021.

Battlefield 2042 Official Reveal Trailer (ft. 2WEI)

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.