Avengers konečně doplní první přídavná postava | Novinky

Avengers konečně doplní první přídavná postava

Pomůže to ale upadající hře znovu získat hráče?

O tom, že prvním přidaným hrdinou bude Kate Bishop, neboli jeden z party Hawkeye, jsme slyšeli už před dávnou dobou. Od té doby se toho ale hodně stalo. Avengers vyšli, sklidili poměrně slušné recenze a také docela slušné prodeje. Ale poté, co hráči dohráli základní kampaň, tak plány tvůrců poněkud vzali za své, protože hráči nechtěli znovu hrát stejné mise, být nuceni do multiplayeru a čistě jen grindovat. Hráčská základna dost výrazně klesala a nedávno museli sami autoři přiznat, že hra je v záporných číslech a nebyl to moc úspěch. I přesto ale plánují spoustu nového obsahu, který, jak doufají, přitáhne hráče zpět.

První doplněk tedy bude Kate Bishop, která dorazí do hry 8. prosince. Mezi její schopnosti by měla patřit především velká rychlost a také řada schopností, které jí umožní zůstávat neustále v pohybu. Do toho můžeme započítat třeba dvojitý skok, možnost krátkodobého teleportu a spousta komb za pomoci sečných a bodných zbraní. Její schopnosti byly podle oficiálních informací vytvořeny tak, aby jasně odkazovaly na prvního Hawkeye Clinta, ale přitom aby zachovaly jasnou vlastní linku nové postavy. Speciální schopností bude také holografická projekce sebe samé, která dokáže zmást nepřátele a na chvíli odvést pozornost.

Doplněk s Kate Bishop tedy dorazí 8. prosince a měl by být dostupný zdarma. Další rozšíření do hry je plánováno na začátek roku 2021 a měl by sledovat příběh prvního Hawkeye, Clinta.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Pun1sh3r_CZ
21.11.2020, 16:22:21

Dle mého názoru to nepomůže, ztratilo to více jak 60% hráčů a jedna postava nepřivede tolik lidí. Jsem rád, že z toho mám platinovou trofej a tím to asi pro mě skončilo. Už tak to byl hrozný grind informací a zachraňování vězňů.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.