Autoři Overcooked se rozepsali o tom, jak jejich nová hra využije možnosti nového ovladače | Novinky

Autoři Overcooked se rozepsali o tom, jak jejich nová hra využije možnosti nového ovladače

Overcooked! All You Can Eat bude velký balíček obou her a všech DLC.

V rámci velkého článku na PlayStation Blogu se Team 17, autoři skvělé kuchařské série Overcooked, rozepsali o tom, jak jejich nová hra využije nové možnosti ovladače DualSense. Hned na začátek se sluší říct, ale není to žádná novinka, že Overcooked! All You Can Eat bude launch titulem a tak vychází již za dva dny, tedy 12. listopadu. Dále víme, že se bude jednat o kompilaci obou her, včetně všech datadisků a pár nových kol a kuchařů. Hra poběží v rozlišení 4K na 60 fps a nabídne kompletně nový strom trofejí, což potěší především sběratele.

Barevný proužek

Barevný proužek pod touchpadem bude sloužit k barevnému odlišení hráčů a tak pokud budete hrát v týmu nebo kooperaci, vždy podle ovladače poznáte, který hráč je který.

Dotyková plocha

Touchpad ovladače se bude používat pro rychlou volbu emotů, kterými můžete dát vědět parťákům, kde je problém.

Reproduktor

Reproduktor ovladače bude nastaven tak, aby zvýraznil zvuky z kuchyně. Bude vás tak varovat před pálícím se jídlem, vynádá vám za propadlou objednávku a bude vás varovně upozorňovat pípáním na časový limit.

Haptická odezva

Haptická odezva ovladače by měla pomoci tomu, abyste měli větší pocit z toho, když se vám bude pálit jídlo. Hořící pizzu byste měli cítít až v prstech. Zajímavé na tom je, že ovladač vám bude také napovídat, v jaké části kuchyně je problém. Podle pozice vibrací ovladačů poznáte, kam se máte okamžitě vydat. Vibrace navíc budou korespondovat s hudebním podkresem takže poznáte například, že je jídlo připravené, končí recept, dobíhá čas nebo jste špatně poslali objednávku.

Je vidět, že autoři si dali na nové verzi skutečně záležet a bude to plnohodnotný titul, nejen slepenec dvou předchozích dílů.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.